Ogłoszenie

http://pbf.toplista.info/?we=aggy http://bestpbf.toplista.pl/?we=aggy Pomóżcie rozsławić stronę!

#1 2008-11-11 10:45:22

Angelo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Gra Aggie'go

Miałeś przyjaciół,jednak od czasu incydentu w którym ciężko pobiłeś swojego kolegę wszyscy się od ciebie odwrócili.Wiedziałeś jaki popełniłeś błąd.Rodzice oddali cię do szkoły dla ciężkiej młodzieży.To właśnie tam znalazłeś swojego mistrza.Uczył on WF-u.Jednak był inny niż reszta nauczycieli.Miał siwą bródkę i nosił dziwną czapkę.Razem z nim wyruszyłeś w podróż.Pozostawiłeś rodzine w smutku jednak chciałeś opanować swoją moc.Minął rok.Wspaniale władałeś już swoją mocą KI.Pewnego dnia twój mistrz podszedł do ciebie i zagadał:
-Cóż mój drogi uczniu,muszę cię zostawić.Jednak przed tym chcę sprawdzić twoją moc.Znajde ci przeciwnika godnego ciebie.Będziesz musiał użyć wszystkie czujniki.Wszystko co cie nauczyłem.Od sprytu do Kame Hame Ha.

Twoje ataki:Kaiho,kienzan,Kame Hame Ha i przerózne style walki.


Go !! Go !! Power Rangers!!
Jestem Power Rangersem !!
Różowym Power Rangersem!!

Offline

 

#2 2008-11-11 10:53:47

Aggy

Administrator

1575528
Skąd: Brak
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Gra Aggie'go

-Mistrzu jeżeli twoim zdaniem jestem gotowy to spróbuje, ale godny przeciwnik na pewno nie jest poziomu Freezera, ani jakiegoś żuczka.

Jestem cały podekscytowany sytuacją i nie mogę się doczekać walki. Podczas walki ta złość może być bardzo dobrym sprzymierzeńcem! - myślę. Z drugiej strony martwi mnie odejście mistrza, bo wiem, że dzięki niemu nauczyłbym się dużo więcej i poznałbym nowe techniki ulepszając te stare.

-Mistrzu! Czy to odejście jest obowiązkowe? Pod twoim wzrokiem nauczyłbym się jeszcze bardzo dużo! Chcę dorównać Bardockowi!

Może znalezienie kul mi w tym pomoże - myślę.

Offline

 

#3 2008-11-11 11:21:51

Angelo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gra Aggie'go

Mistrz pogładził sobie brodę.Niewiedział co odpowiedzieć.

Skąd on wie o smoczych kulach ?-pomyślał

Mistrz nie odpowiadał a ty napierałeś pytaniami.

-Co do twojego pytania czy jest to obowiązkowe,to w pełni wymagam abyś odszedł i znalazł sobie nowego mistrza albo po prostu powrócił do rodziny.Ja już jestem słabszy i coraz starszy nie poradził bym sobie z tobą przez następne lata.Ale mniej gadania więcej treningu wyruszamy znaleźć ci odpowiedniego przeciwnika.

Nie mogłeś zrozumieć dlaczego mistrz chce się ciebie pozbyć.Czemu tak bardzo mu na tym zależy abyś walczył z kimś.Myślałeś,że będziesz jego uczniem jeszcze dłużej znacznie dłużej aż do mistrzostw świata.Jak teraz wrócisz do domu po tym roku nie obecności.Twoje serce było złamane.Z jednej strony przelewał się gniew a z drugiej smutek.Nie tak to miało się skończyć.Przywykłeś już do obolałych kości po treningach odcisków na stopach i potu który ciągle po tobie spływał.Chodziliście z wioski do wioski.Było dużo przeciwników jednak mistrz nie chciał abyś z nimi walczył.Gdy przechodziliście przez pustynie zauważyliście starca.Dał on ci czapke za darmo.Bardzo to cie zdziwiło ponieważ tutejsi mieszkańcy ciągle się targują.Założyłeś czapke ponieważ było ci gorąco w głowę.Weszliscie do wioski.Podszedł do ciebie pewien tęgi człowiek.
-Pokaż mi tą czapkę co to jest ?
Chciał ci zabrać nakrycie głowy lecz twój mistrz chycił cię i poszedłeś dalej.Usłyszałeś tylko jego krzyki "Ej,nie odchodź!!!".Wszyscy ludzie patrzyli się na ciebie.Ty na nich.Ciekawe co ich tak dziwiło.Moja czapka ? Może moja twarz ? Nagle mistrz stanął.
-Z nim będziesz walczył!-wskazał na wielkiego mężczyzne obitego muskułami


Go !! Go !! Power Rangers!!
Jestem Power Rangersem !!
Różowym Power Rangersem!!

Offline

 

#4 2008-11-11 11:32:18

Aggy

Administrator

1575528
Skąd: Brak
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Gra Aggie'go

-Dobrzę, będę z nim walczył - odpowiadam mu.

-Hej ty. Tak ty młokosie! Wyzywam Cię na pojedynek! - jestem cały czerwony ze złości. Nie mogę się doczekać, kiedy przetrenuje na nim moje techniki walki. To dopiero moja pierwsza oficjalna walka!

Jeżeli przyjmuję wyzwanie zaczynam na tarcie od szybkiego teleportu na krótkie dystanse i uderzeniem go pięścią w brzuch, gdy się skuli kolanem w głowę, jeżeli uniknie pierwszego ciosu atakuje go bardzo szybką serią ciosów w twarz. Powtarzam tą taktykę do póki nie dostanę od przeciwnika. Gdy tak się stanie odskakuję i używam kaiho, aby go odrzucić do tyłu, a następnie wystrzelam w niego wiązki energii z mojej ręki (podstawowe kule). Strzelam nimi do póki nie trafią, gdy trafią wykorzystuję to, że przeciwnik jest mało zręczny i szybkimi teleportami podlatuję do niego i zadaje mu serię ciosów kończąc kolanem w twarz. Później odskakuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rys-and-rys.pun.pl www.swiat-monstrum.pun.pl www.granaruto.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.naruto-shinobistory.pun.pl